Klub celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s.

Klub celiaků Zlín - Bezlepkově ve zlíně, z.s.

Vítejte v Klubu celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s.

Spolek je vhodný pro všechny lidi držící bezlepkovou dietu ze zdravotních důvodů. Rádi bychom sdružili co nejvíce "bezlepkářů", abychom si mohli předávat zkušenosti, rady, ale také pracovat na zlepšení kvality života. Např. teď velmi aktuální ne-vaření bezlepkové diety na školách.

První setkání bezlepkářů se uskutečnilo v květnu 2015. Od té doby se scházíme pravidelně, druhé pondělí v měsíci ve Family Pointu v 16h. Od ledna 2016 jsme zaregistrovaný "zapsaný spolek".

8.10.2015 jsme uspořádali prodejní výstavu, která byla velmi úspěšná a budeme určitě pořádat další ročníky.

Dále jednáme s Magistrátem města Zlín o bezlepkovém stravování na školách.

ČLENSTVí v klubu celiaků Zlín

Držíte bezlepkovou dietu? Máte celiakii, nebo alergii na lepek? Máte člena rodiny s bezlepkovou dietou?

Přihlaste se zdarma do Klubu. Pošlete nám přihlášku na bezlepkovevezline@email.cz, poštou na adresu v kontaktech, nebo osobně na setkáních bezlepkářů. Budeme Vás informovat o akcích, setkáních, novinkách, výstavách, přednáškách a dalších akcí. Přihláška ke stažení zde: prihlaska do klubu.doc (36,5 kB. Stanovy klubu zde: Stanovy KCZ.docx (24,5 kB). Případně v sekci "Dokumenty"

Členské kartičky Klubu celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s jsou pro členy již k dispozici za poplatek 20 Kč

Slevy na členskou kartu:

Koliba Březůvky - 10% na konzumaci v restauraci, 5% na rozvoz jídla do Zlína (od září 2016)

Jedná se s dalšími provozovnami, takže slevy budou jistě přibývat.
Slevovou kartu můžete uplatnit i při vstupu na klubové akce, přednášky, o kterých Vás budeme informovat.

Spolupráce s klubem celiaků Zlín

Pokud máte zájem stát se aktivním členem klubu a pomáhat s akcemi, administrativou, zjištováním informací, nebo se podílet na tvorbě stránek, napište mi či zavolejte. Každou pomoc přivítám!

pozvánka

Kongresové centrum Brno (BVV)             9 - 13 hod.

- ochutnávky, možnost nákupu za zvýhodněné ceny, možnost předobjednávek. Bližší informace na webových stránkách Klubu celiakie Brno

BEZLEPKÁČ.SK
Na Slovensku vznikl nový web - bezlepkac.sk , který se zabývá problematikou celiakie, snaží se řešit aktuální problémy, testuje bezlepkové produkty, přináší recepty a nové informace, které můžou bezlepkáčům pomoci.

PROSBA

Pokud máte zajímavé informace o novinkách, restauracích, obchodech s bezlepkovým koutkem ve Zlíně, podělte se prosím s námi.
Moc rádi tyto informace zveřejníme.
Děkujeme!

Odkaz na reportáž o bezlepkové dietě Černé ovce 6. 3. 2019:

III. ročník bezlepkové prodejní výstavy úspěšně za námi

Dne 11.11.2017 proběhl v OC Kvítková, Zlín již III. ročník BEZLEPKOVÉ PRODEJNÍ VÝSTAVY. Dle Vašich ohlasů a za vystavovatele i za nás pořadatele si troufám říct, že se tento ročník hodně vydařil a ještě jednou děkujeme všem zúčastněným.

SETKÁVÁNÍ BEZLEPKÁŘŮ V ROCE 2019

I v roce 2019 se budeme setkávat v prostorách Family Pointu.
Nejbližší setkání bude 11. 3. 2019 v 16. hodin.

Mimo tato setkání pro Vás už připravujeme přednášky, kurzy a podobné ...
Těsíme se na shledání s Vámi!

VSETÍN – Setkání bezlepkářů

Od září 2016 se v Rodinném a mateřském centru Sluníčko konává setkání pro vsetínské bezlepkáře.        Bližší informace: MUDr. Kateřina Pilko, tel.: 735 007 212 - zástupce pro Vsetín

INFORMACE OD VÁS

Budu ráda, pokud mi napíšete Vaše zkušenosti s pořizováním bezlepkových potravin v obchodech, nebo v restauracích. Informace o nových prodejnách, místech apod. O situaci ve školkách i školách. Prostě kdekoliv cokoliv objevíte, positivního i negativního. Budu rozšiřovat databázi míst s bezlepkovým sortimentem. Stížnosti většinou řeším s provozovatelem a nezřídka v náš prospěch. Proto mi vše pište a já to budu přidávat na stránky :-)

Monika Erbenová - předsedkyně klubu

Klub celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s.

monika.erbenova@email.cz

Činnost klubu je podporována statutárním městem Zlín.

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode