Klub celiaků Zlín - Bezlepkově ve Zlíně, z.s.

Kde ve Zlíně nakoupit bezlepkové jídlo

 
U Celiáčka - ulice Zarámí (vedle VZP)  https://uceliacka.cz/
 
Prodejna s čistě bezlepkovým sortimentem nabízí trvanlivé produkty, čerstvé pečivo a zákusky, Honzovu pizzu k rozpečení, posezení s dětským koutkem.
Dovoz pečiva: Knappe v pondělí, Labužník - Celiak (Frýdek Místek) v pondělí, středu a pátek, Bezlepík v úterý a čtvrtek.
od března 2017 čerstvé pečivo Kocman. PO, ST, PÁ
 

 

Zdravá výživa - Biomarket u Zeleného stromu - nám. Míru/ OD Tržnice/ Jižní svahy I. segment  https://www.zdravizprirody.cz/
 
Čerstvé pečivo v PO, ST, PÁ od firmy Kocman (Břeclav). V Prodejně naleznete široký sortiment bezlepkových produktů.
 
 
Sklizeno - OC Zlaté Jablko www.sklizeno.cz
 
Prodejna nabízí trvanlivé bezlepkové výrobky, čerstvé pečivo, zákusky, uzeniny a další.
 
 
Z dědiny - nám. Práce, Tržnice/ supermarket Terno - zadní vchod od parkoviště, vedle lékárny www.zdediny.cz
 
Prodejna nabízí trvanlivé bezlepkové produkty, uzeniny a další.
Dovoz pečiva: STŘ Bílovická cukrárna.
 
 
Dary kraje - Kvítková ulice www.darykraje.cz/
 
Prodejna nabízí trvanlivé bezlepkové produkty, uzeniny, čerstvé pečivo.
Dovoz pečiva: ÚT a ČT od firmy Bezlepík (Nový Jičín).
 
 
Mixit - nám. Míru, Sýrový obchod (možnost vyzvednutí müsli objednaného přes e-shop)  www.mixit.cz/
 
Možnost namíchání bezlepkového müsli dle vlastního výběru.
 
 
Karlova pekárna - Gahurova ulice (ABS)
 
Prodejna nabízí balené bezlepkové pečivo firmy Amaranth
 
 
OBCHODY, SUPERMARKETY, HYPERMARKETY
 
Albert (supermarket i hypermarket)
 
V nabídce bezlepkového regálu mají balené BLP pečivo Schär, mouky, těstoviny, strouhanku, piškoty, oplatky, sušenky, müsli tyčinky, slané preclíky. Navíc speciální značka ALBERT FREE FROM v označeném stojánku (balené pečivo, mouky, směsi na pečení, těstoviny, oplatky, sušenky). Uzeniny dobře označené.
Brzy by měli nabízet i Babické BLP listové těsto.
V nabídce i bezlaktózové výrobky.
 
BILLA
 
V nabídce mají balené BLP pečivo Schär, mouky, těstoviny, obalovací směsi, oplatky, sušenky, müsli tyčinky, piškotky, slané chipsy a preclíky, pivo Celia (občas i Bernard). BLP potraviny jsou vždy ve vyznačeném regálu. BILLA ve Zlatém Jablku nabízí i chlazené Babické BLP listové těsto (v chladícím boxu vedle lepkových těst a knedlíků). Uzeniny jsou zde také řádně označené.
V nabídce i bezlaktózové výrobky.
 
Drogerie DM
 
Omezený sortiment základních BLP potravin (balené pečivo Schär, mouka, směs na pečení, kukuřičné lupínky, oplatky, slané preclíky, bujónové kostky)
 
Drogerie ROSSMANN
 
Omezený sortiment základních BLP potravin (kaše, müsli tyčinky, kukuřičné chlebíčky)
 
Drogerie Teta - Tř. T. Bati (u trhu)/  areál Svitu vedle pošty/  v hypermarketu ALBERT
 
Teta je výdejním místem www.sleky.cz/bezlepkove-a-bezlaktozove-potraviny, kde si můžete objednat řadu BLP i bezlaktózových výrobků.
 
Kaufland - Čepkov/ Vršava
 
V nabídce velký výběr BLP výrobků (mouky, např. i DOVES FARM, balené pečivo Schär, tortilly, strouhanka, těstoviny, mražené listové těsto, rybí prsty a pizza Schär, oplatky, sušenky, müsli tyčinky, slané preclíky i sušenky, pivo Celia i Bernard).
 
LIDL
 
V nabídce už celkem pestrý sortiment BLP potravin v označeném regále + mražené výrobky.
 
TESCO - Centro Zlín - Malenovice
 
V nabídce velký výběr BLP i bezlaktózových výrobků.
Dobře označený regál s BLP potravinami. Najdete v něm mouky, směsi na pečení, různé druhy oplatků, sušenek, trubiček, těstovin, pudinky, prášky do pečiva, obalovací směsi, kaše, piškoty, slané chipsy, tyčinky, preclíky. Balené pečivo a mouky od firmy Schär je umístěno v oddělení pečiva, opět dobře označeno jako BLP regál. BLP pivo, křupky, sladké tyčinky, Babické BLP listové těsto jsou umístěny v regálech s lepkovými potravinami stejného nebo podobného druhu. Uzeniny jsou také dobře označené. Speciální značka TESCO FREE FROM - jsou BLP výrobky Tesca, většinou umístěné u pultu s rybami. V mrazícím pultu poblíž pokladen (je dobře označen BLP) najdete i mražené pečivo od Jizerských pekáren, pizzu, rybí prsty, kuřecí nugetky, řízečky, škubánky, bramborový knedlík.
 
TESCO - ul Dlouhá
 
Omezený sortiment základních BLP potravin (balený chléb Schär, mouka, směs na pečení, strouhanka, oplatky, suchary, těstoviny, pudink, prášek do pečiva)
 
TERNO
 
V nabídce velký výběr BLP potravin v oddělení zdravé výživy. Mouky, směsi (fy Adveni), kaše, BLP ovesné vločky, těstoviny, oplatky, sušenky, sladké tyčinky, křupky. Schär má speciální regál s jejich výrobky. Balené pečivo Schär umístěno v oddělení pečiva. Uzeniny bezvadně značené. V letní sezóně za pokladnami u pultu s vinotékou - BLP točená Česká zmrzlina z Opočna (nemají problém natočit zmrzlinu do kelímku či vašeho kornoutku).
V nabídce i bezlaktózové výrobky.
 
 
 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode